16 tonn kløyvekraft, tilhenger (80 km/t) med egen bensinmotor Briggs&Stratton

Kløyvelengde wee modellene er 62 cm

B&S euro 5 motor , sikkerhetsdeksel og løft for stubber er standard.

OBS! Produktet sendes flatpakket og krever noe montering! Se video

Kløyvehøyden er 75 cm fra bakkenivå
Spakene har 105 cm høyde fra bakkenivå

Maks bredde på Tilhenger målt på hjul er 155 cm

13" hjul kan trekkes etter bil, større og bedre lager for fart.

Redskapet bør ha lys , biltema har lysbjelker.

Denne er identisk artikkelnr: 15152 men bredere chassis og større hjul

Wee har solgt over 500 stk av denne siste 8 år, dette er et trygt kjøp.

God tilbakemelding fra kunder

Bruk ISO46 hydraulisk olje- NB! Følger ikke med kløyveren. 

Klikk her for reservedeler

Spesifikasjoner:

Modell RWX WOOD 16 TONN 80 km/t
Beskrivelse Bensindreven, horisontal
Motorkraft 5.5HP Briggs&Stratton USA motor
Maks presskraft 16 tonn
Maks kløyvestørrelse Φ500mm X 620mm
Hydraulisk olje 12-15 LITER
Oljesylinder diameter 3 tommer
Tur/retur 15 sekunder
Pumpe 42 Liter/Min
Startsystem Recoil
Pakkestørrelse 1800L x 580B x 540H mm
NV / GV 185 / 195 kg


For HLP 46 standard hydraulikkolje, klikk her (1 liter) eller her (5 liter)
For SAE 30 standard motorolje, klikk her (1 liter)



Trykk på YOUTUBE for større bilde


Trykk på YOUTUBE for større bilde


Trykk på YOUTUBE for større bilde


Trykk på YOUTUBE for større bilde


Trykk på YOUTUBE-større bilde


Trykk på YOUTUBE for større bilde


Kundevideo - trykk på YOUTUBE for større bilde

 

Klikk for reservedeler

 

Tilfeldige Referanser 2016

Bjugn 91750096

Tjøtta 93499353

Dovre 97032830

Lier 92264939

Hafrsfjord 99398300

Aurland 95780589

Kvinesdal 97101314

Setskog 93649059

Sauda 97046994

Svene 93015357

Os 91162185

Hidrasund 41503309

Hommersåk 90590895

Årdalstangen 90852580

Rauland 95750004

Sveio 91893549

Mo i Rana 90577599

Skien 90916008

Kolbeinsvik 97159896

Sollihøgda 46405205

Løfallstrand 95967465

Kristiansand 97719135

Kolvereid 91325600

Sandnessjøen 97517488

Oppdal 40624547

Svarstad 91553581

 

  

Referanser 2013-2014

Stjørdal 48035180

Aremark 90532627

Mandal 90173751

Flornes 98001804

Bremnes 92047079

Rena 46855371

Trondheim 92696484

Harsvikbygd 48878590

Tinn Austbygd 98819857

Prestfoss 95798788

Vanse 91636389

Odda 97558641

Årland 91153138

Skien 95771851

Beitestad 41208410

Årdalstangen 90409540

Miland 47755940

Mo i Rana 93624734

Bjerkevik 95880272

Valstad 90559656

Meldal 98652724

Kviteseid 90124301

Notodden 95177625

Ålvundfjord 41543753

Andre kunder kjøpte også disse


Finn fraktkostnader