Padlesete for SUP-brett fra Aqua Marina
Artikkel nr: 22708
Før: 400,- 200,- Pris ekskl. mva: 160,-
Antall på lager: 261
- Lynrask levering
- Norsk virksomhet
- Sikker betaling
Aqua Marina SUP High Back Seat, forvandler ditt SUP-brett til en kajakk.
Med dette komfortable og funksjonelle padlesetet fra Aqua Marina kan du enkelt utvide bruksområdet til SUP-brettet ditt. Setet monteres raskt med medfølgende stropper og festes til D-ringene på dekket. Når det er på plass, kan du bruke en kajakkåre og padle brettet som en kajakk, perfekt for lengre turer, pauser eller for deg som ønsker ekstra stabilitet.
Setet er utstyrt med en høy og støttende rygg som gir god sittekomfort, selv ved lengre padleturer. EVA-skum i seteområdet gir en myk og støtabsorberende følelse, mens det slitesterke polyesterstoffet tørker raskt og tåler vann godt.
Passer til en rekke Aqua Marina-modeller, inkludert Breeze, Vapor, Fusion, Beast, Magma, Atlas, Hyper, Coral og flere. Når setet ikke er i bruk, kan det enkelt tas av og pakkes sammen. Dette er tilbehøret som virkelig gjør SUP-brettet ditt mer allsidig, perfekt for deg som ønsker variasjon på vannet!
For mer informasjon kontakt Vivian Wee
Transportmål:
Vekt: 2 kg
B: 30 cm
H: 5 cm
L: 40 cm
Lagerlokasjon:
B1.T.1.1 + B2, sone 2


