Wee Gruppen

Hoved

Klikk for større bilde


Tilbake-knapp  Tilbake

Vedkløyver 16 tonn TILHENGER ( Best selger 8 år ) RWX WOOD 16 TONN

12 500 ,- + mva

Artikkel nr: 15152

Antall på lager (2)

Antall varer bestillt (20)    Forventet dato: 24.11.2018

Transportmål:

Vekt: 250.00 kg B: 82.00 cm H: 72.00 cm L: 216.00 cm

Produktdokumentasjon:
Download IMG_0006.jpg
Download IMG_0025.jpg
Download IMG_0014.jpg
Download vedkløyver 16 tonn B&S www.we.no 9.JPG
Download vedkløyver wee 1a.jpg

BESTSELGER

Klikk for reservedeler

2017 modeller har orange farge. Mai 2017 modell er aksel flyttet helt bak SE NOEN BILDER og har kun nesehjul. Motor er flyttet til senter på henger.

KLØYVE LENGDE ER 62 CM

Kløyve høyden er 75 cm - Spaken er 105 høye

90 stykk er solgt i 2017

7 års erfaring med salg av denne modellen, over 400 stykk solgt.

 Ikke krav til SKILT dette på redskap, bør ha lys biltema har lysbjelker

 Max bredde på TILHENGER målt på hjul er 125 cm

Modell RWX WOOD 16 TONN
Beskrivelse Bensindreven, horisontal
Motorkraft 5.5HP B&S USA motor
Maks presskraft 16 tonn
Maks kløyvestørrelse Φ500mm X 610mm
Hydraulisk olje 10 LITER
Oljesylinder diameter 3 inch
Tur/retur 15 sekunder
Pumpe 11GPM
Startsystem Recoil
Pakkestørrelse 1800L x 580B x 540H mm
NV / GV 185 / 195 kg

 

For HLP 46 standard hydraulikkolje, klikk her (1 liter) eller her (5 liter)

 

For SAE 30 standard motorolje, klikk her (1 liter)

 

 

 

16 tonn press, tilhenger med egen motor B&S

Med egen  bensin motor , god tilbakemelding fra kunder.


Trykk på YOUTUBE-symbolet for full skjerm


Trykk på YOUTUBE for større bilde


Kundevideo - trykk på YOUTUBE for større bilde

 

Wee har solgt over 320 stk av denne siste 6 år , dette er et trykt kjøp.

Tilfeldige Referanser 2016

Bjugn 91750096

Tjøtta 93499353

Dovre 97032830

Lier 92264939

Hafrsfjord 99398300

Aurland 95780589

Kvinesdal 97101314

Setskog 93649059

Sauda 97046994

Svene 93015357

Os 91162185

Hidrasund 41503309

Hommersåk 90590895

Årdalstangen 90852580

Rauland 95750004

Sveio 91893549

Mo i Rana 90577599

Skien 90916008

Kolbeinsvik 97159896

Sollihøgda 46405205

Løfallstrand 95967465

Kristiansand 97719135

Kolvereid 91325600

Sandnessjøen 97517488

Oppdal 40624547

Svarstad 91553581

 

  

Referanser 2013-2014

Stjørdal 48035180

Aremark 90532627

Mandal 90173751

Flornes 98001804

Bremnes 92047079

Rena 46855371

Trondheim 92696484

Harsvikbygd 48878590

Tinn Austbygd 98819857

Prestfoss 95798788

Vanse 91636389

Odda 97558641

Årland 91153138

Skien 95771851

Beitestad 41208410

Årdalstangen 90409540

Miland 47755940

Mo i Rana 93624734

Bjerkevik 95880272

Valstad 90559656

Meldal 98652724

Kviteseid 90124301

Notodden 95177625

Ålvundfjord 41543753

Print Utskriftvennlig versjon

 

Bestillingskjema

Kontaktinformasjon:
  • *
  • *
  • *
  • *
Leveringsadresse:
  • *
  • *
  • *
  • *
Tilbake-knapp  Tilbake 
 

Kontaktinformasjon

Kontakt oss

Wee Gruppen
Frakkagjerdvegen 127
5563 FØRRESFJORDEN
Tlf: 52 77 0111
Org nr 970 998 136
post@wee.no

Åpningstider butikk/lager

8- 16 hverdager
lørdag stengt

Legg igjen beskjed så kontakter vi deg


     

Kart