1st place1.jpeg


2021

  • Vinneren av Minidumper Thomas 31.august: Ronny Haugland
  • Vinneren av Avfallstransporter 18.august: Nils Olav Bratholmen Fedje
  • Vinneren av Avfallstransporter 11.august: Ole-Martin Grønmyr
  • Vinneren av Avfallstransporter 4.august: Jane Havn Skrunes
  • Vinneren av 10 meter WeeGjerdet Sørvåg 13.juli: Birgit Heimen

 

2020

  • Vinner av Fettpumpe 30. september: Stein Andersen
  • Vinner av 10 meter weegjerde 10. september: Ramona O. Vika
  • Vinner av WiseOwl hengekøye 27. august: Oddrun Veivåg
  • Vinner av Redningsbøye uke 33: John Håvard Vike
  • Vinner av Redningsbøye uke 32: Henning Nedrebø
  • Vinner av WeeSplitt 31. juli: Bjørg Eva Hamre
  • Vinner av Redningsbøye uke 31: Hein Marton Vedøy
  • Vinner av Redningsbøye uke 30: Hege Bjørk
  • Vinner av Redningsbøye uke 29: Jorun Skogland
  • Vinner av Bubba 10. juli: Nina Irene Hammer 
  • Vinner av Redningsbøye uke 28: Ove Håbet
  • Vinner av Redningsbøye uke 27: Else Berge
  • Vinner av 20 meter hestegjerde 25. juni: Berit Valdal Takvam
  • Vinner av Sup brett 05. mai: Stine Ekornåsvåg
  • Vinner av portabel håndvask med fotpumpe 07. mai: Synnøve Salhus
  • Vinner av Elektrisk trillebår 14. april: Rasmus Hauge
  • Vinner av Bubba sittesekk 24. mars: Berit Sørvaag
  • Vinner av AirTrack 06. mars: Ina Therese Solvang
  • Vinner av forundringspakke 14. februar: Mats Fagerheim
  • Vinner av WeeSport Hero Smartklokke 09. februar: Carina Nordvik
  • Vinner av Fettpumpe 30. januar: Håkon Thorsen
  • Vinner av Elektrisk trillebår 14. januar: Arild Grønås

 

2019

  • Vinner av Gavekort 20. desember: Svein Natland
  • Vinner av Brøytx30 13. desember: Torhild Støle Urke
  • Vinner av RWX Wood turbo vedkløyver 05. desember: Leif Tveita 
  • Vinner av WeeFire 08.november: Eva Iren Furuli
  • Vinner av AirTrack 14.oktober: Hanne Marthine Norheim Thunes
  • Vinner av Fettpumpe 30. septmeber: Per Eivind Holmeide
  • Vinner av Håndholdt vedkløyver 16.september : Roger Willie
  • Vinner av Fryd isolerings/flytematte 20.august: John Olav Gunderstad
  • Vinner av Seasy Single kajakk 08.august: Lisbeth Have Nodeland
  • Vinner av WiseOwl hengekøyer 29.juli: Ingrid Sollied Bakken
  • Vinner av Grinde kunstgress 18.juli: Sylvia Linn Jonsson
  • Vinner av Weegjerdet Sørvåg 08.juli: Lill Magnus
  • Vinner av Krattknuser 28.juni: Eirik Thunestvedt
  • Vinner av Minidumper 20.juni: Frode Fors
  • Vinner av Flishugger 7.juni: Evy Brevik
  • Vinner av SUP 30. mai: Helga Hersdal
  • Vinner av Brøyt x2 for barn 20. mai: Kirsten Helen Rommetveit
  • Vinner av Fliskutter 20. mai: Hans Petter Walmann, ikke avhentet. Ny vinner: Lars Kristian Tønnesen
  • Vinner av 10 meter PVC-gjerde 8. mai: Leif Roald Østerås
  • Vinner av Minidumper Ole 1. mai: Bjørn Helge Skarveland
  • Vinner av Evakueringsmasker 12. april: Wenche Poverud Borge
  • Vinner av Fettpumpe 29. mars: Magnus Nordum
  • Vinner av Fliskutter 05. mars: Morten Vikan

 

For mer informasjon kontakt Vivian Wee

Andre kunder kjøpte også disse


Finn fraktkostnader