1st place1.jpeg


2020

  • Vinner av Fettpumpe 30. september: Stein Andersen
  • Vinner av 10 meter weegjerde 10. september: Ramona O. Vika
  • Vinner av WiseOwl hengekøye 27. august: Oddrun Veivåg
  • Vinner av Redningsbøye uke 33: John Håvard Vike
  • Vinner av Redningsbøye uke 32: Henning Nedrebø
  • Vinner av WeeSplitt 31. juli: Bjørg Eva Hamre
  • Vinner av Redningsbøye uke 31: Hein Marton Vedøy
  • Vinner av Redningsbøye uke 30: Hege Bjørk
  • Vinner av Redningsbøye uke 29: Jorun Skogland
  • Vinner av Bubba 10. juli: Nina Irene Hammer 
  • Vinner av Redningsbøye uke 28: Ove Håbet
  • Vinner av Redningsbøye uke 27: Else Berge
  • Vinner av 20 meter hestegjerde 25. juni: Berit Valdal Takvam
  • Vinner av Sup brett 05. mai: Stine Ekornåsvåg
  • Vinner av portabel håndvask med fotpumpe 07. mai: Synnøve Salhus
  • Vinner av Elektrisk trillebår 14. april: Rasmus Hauge
  • Vinner av Bubba sittesekk 24. mars: Berit Sørvaag
  • Vinner av AirTrack 06. mars: Ina Therese Solvang
  • Vinner av forundringspakke 14. februar: Mats Fagerheim
  • Vinner av WeeSport Hero Smartklokke 09. februar: Carina Nordvik
  • Vinner av Fettpumpe 30. januar: Håkon Thorsen
  • Vinner av Elektrisk trillebår 14. januar: Arild Grønås

 

2019

  • Vinner av Gavekort 20. desember: Svein Natland
  • Vinner av Brøytx30 13. desember: Torhild Støle Urke
  • Vinner av RWX Wood turbo vedkløyver 05. desember: Leif Tveita 
  • Vinner av WeeFire 08.november: Eva Iren Furuli
  • Vinner av AirTrack 14.oktober: Hanne Marthine Norheim Thunes
  • Vinner av Fettpumpe 30. septmeber: Per Eivind Holmeide
  • Vinner av Håndholdt vedkløyver 16.september : Roger Willie
  • Vinner av Fryd isolerings/flytematte 20.august: John Olav Gunderstad
  • Vinner av Seasy Single kajakk 08.august: Lisbeth Have Nodeland
  • Vinner av WiseOwl hengekøyer 29.juli: Ingrid Sollied Bakken
  • Vinner av Grinde kunstgress 18.juli: Sylvia Linn Jonsson
  • Vinner av Weegjerdet Sørvåg 08.juli: Lill Magnus
  • Vinner av Krattknuser 28.juni: Eirik Thunestvedt
  • Vinner av Minidumper 20.juni: Frode Fors
  • Vinner av Flishugger 7.juni: Evy Brevik
  • Vinner av SUP 30. mai: Helga Hersdal
  • Vinner av Brøyt x2 for barn 20. mai: Kirsten Helen Rommetveit
  • Vinner av Fliskutter 20. mai: Hans Petter Walmann, ikke avhentet. Ny vinner: Lars Kristian Tønnesen
  • Vinner av 10 meter PVC-gjerde 8. mai: Leif Roald Østerås
  • Vinner av Minidumper Ole 1. mai: Bjørn Helge Skarveland
  • Vinner av Evakueringsmasker 12. april: Wenche Poverud Borge
  • Vinner av Fettpumpe 29. mars: Magnus Nordum
  • Vinner av Fliskutter 05. mars: Morten Vikan

 

2018

  • Vinner av Fliskutter 27. desember: Rune Haugen
  • Vinnere av julekonkurranse 21. desember: Bjørnar Hagen Vika, Per Ivar Svendsen, Joar Nesse, Herborg Risanger og Asbjørn Engum
  • Vinner av WeeSplitt 30. november: Rune Aaby
  • Vinner av Elektrisk 1 fas Turbo vedkløyver 1. november: Thure Westerlund
  • Vinner av Ugressbørste 12. september: Berit Sundal
  • Vinner av Isoleringsmatte Fryd 10. august: Anne-Sofie Jonassen
  • Vinner av Seasy Single kajakk 06. august: Øystein Vierdal
  • Vinner av 10 meter PVC-gjerde 16. juli: Anne Lene Dønnestad
  • Vinner av Brøyt x2 for barn 13. juli: Tore Skårheim
  • Vinner av WeeFire 28. juni: Ruben Brænden
  • Vinner av WeeSplitt 31. mai: Lars Gjermund Grav
  • Vinner av Seasy Kid Rød 15. mai: Tore Laugen Vestnes
  • Vinner av Elektrisk 1 fas Turbo vedkløyver 16. april: Morten Hoem
  • Vinner av Bubba Sittesekk 3. april: Torhild Røisland
  • Vinner av 10 meter PVC-gjerde 15. mars: Tove Helen Tveit
  • Vinner av WeeFire Fuglekvitter 15. februar: Alv Smenes
  • Vinner av WeeSpa - Olivia 14. februar: Odd Arne Ravn
  • Vinner av Elektrisk 1 fas Turbo vedkløyver 30. januar: Rolf Johannessen 


2017

  • Vinner av kaffekoppavtale 2018 fra Circle K 28. desember: Elin Rostadmo
  • Vinner av signert Lothepus t-skjorte 24. desember: Heidi Lillian Johnsen
  • Vinner av Speedbag 18. desember: Heidi Kiwini
  • Vinner av Bubba Original med trekk 01. desember: Anette Storstein
  • Vinner av 2 stk solide Pullerter i SS316 20. november: Jan Gunnar Kallevik
  • Vinner av Vedkløyver 1. november: Nils Ragnar Myklebust
  • Vinner av Bubba Original med trekk 14. september: Elisabeth Gundersen
  • Vinner av BubbaPet 3. september: Elisabeth N. Thomte
  • Vinner av WeeSplitt 10. august: Morten Kubberød
  • Vinner av gull Speedbag 30. juli: Roy Modolf Vold
  • Vinner av WeeSplitt 03. juli: Arild Hermandsen
  • Vinner av signert Lothepus t-skjorte 02. juni: Remy Alden
  • Vinner av WeeSplitt 18. mai: Jan Tangvald
  • Vinner av signert Lothepus t-skjorte 15. mai: Jon Magne Lundebakken 
  • Vinner av WeeSplitt 31. mars: Roger Rør
  • Vinner av WeeSplitt 20. mars: Anita Lund
  • Vinnere av 2 stk Lothepuskonsertbilletter i Lunde, Telemark 11. mars: Lars Kennth Johansen Stykket og Geir Andre Stubberud
  • Vinner av Lothepus t-skjorte 10. mars: Hans Marius Strømmegjerde
  • Vinner av Lothepus t-skjorte 24. februar: Stian Tobias Sauvik
  • Vinner av Fettpumpe 21. februar: Jahn Arild Øye Myre

 

2016

  • Vinner av Fryd isoleringsmatte 16. desember: Ida Johnsen Nesse
  • Vinner av Sit-on-top seasy kajakk 12. desember: Olav R. Mjelva
  • Vinner av Speedbag 12. desember: Cato Jacobsen 
  • Vinner av Bubba Air 27 November: Helge Harjo

Andre kunder kjøpte også disse


Finn fraktkostnader