wee.no

Hoved

Noen av våre ansatte

weegjengen




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sentralbord

Bente Jonsen
bente@wee.no
52 77 01 11

Innkjøp

Teresa Xu
teresa.xu@wee.no
982 18 129

Fakturering

Monica Maagerud
monica@wee.no
982 18 134

Salg/fakturering

Martin Naley
martin@wee.no
982 18 210

 

Daglig leder
Haller, industri, anlegg

Rune Wee
rune@wee.no
982 18 150

 

Salg
Traktor, hjullaster, utstyr

Jan S. Bakken
jan.bakken@wee.no
982 18 154

 

Salg
Boreutsyr, stropper, lys

Geir Leknes
geir@wee.no
982 18 137

 

Salg
Skuffer, koblinger, klyper

Torleif Nernes
tn@wee.no
982 18 215

 

Salg
Maskinbelter, understellsdeler

Mathias Skjærstad
mathias@wee.no
982 18 205

 

Salg
Hjem, hage, sjø, fritid

Vivian Wee Flatnes
vivian@wee.no
982 18 219

 

Salg
Reservedeler

Harald Seeberg Jensen
harald@wee.no
982 18 203

 

Kontrollør/mekaniker
Gravemaskin, hjullaster

Kjetil Bakken
kjetil@wee.no
982 18 159

 

Verksted

Audrius Jakavicus


 

Verksted

Ådne Folkedal


 

Verksted

Arne Lohiniva


 

Lagerkoordinator

Jarle Marius Fjeldheim
jarle@wee.no
930 60 616

 

Lagermedarbeider

Artur Kupc



 

Lagermedarbeider

Vi Vi


 

Lagermedarbeider

Grzegorz Durbas


 

Assistent/oversetter

Mari Kloster
mari@wee.no
982 18 136

IT/media


Henry Leirvoll
henry@wee.no
982 18 184

     


Tilbake        Print Utskriftvennlig versjon
 

Kontaktinformasjon

Kontakt oss

wee.no
Juridisk navn: Rolf Wee Transport AS
Frakkagjerdvegen 127
5563 FØRRESFJORDEN
Tlf: 52 77 0111
Org nr 970 998 136
post@wee.no

Åpningstider butikk/lager

8- 16 hverdager
lørdag stengt

Legg igjen beskjed så kontakter vi deg


DIBS - Payments made easyDIBS - Betal med Vipps DIBS - Payments made easy

Kart