Wee Gruppen

Hoved

Noen av våre ansatte

 

weegjengen


Sentralbord Innkjøp Fakturering Fakturering
Bente Teresa Monica Maagerud Marita Wee
Bente Jonsen
bente@wee.no
52 77 01 11
Teresa Xu
teresa.xu@wee.no
982 18 129
Monica Maagerud
monica@wee.no
982 18 134
Marita Wee
 marita@wee.no

 

Daglig leder
Haller, Industri, Anlegg

Traktor - Hjullaster
Utstyr m.m.

Boreutstyr, Stropper, Lys
Lager/Butikk mm.

Skuffer - Koblinger
Klyper m.m.
Rune Jan Geir Kvale Torleif
Rune Wee
rune@wee.no
982 18 150
Jan S. Bakken
jan.bakken@wee.no
982 18 154
Geir Leknes
geir@wee.no
982 18 137
Torleif Nernes
tn@wee.no
982 18 215

 

Maskinbelter &
understellsdeler

Annonser 
Hjem, hage, sjø & fritid

Lagermedarbeider  Kontrollør - Mekaniker
Gravemaskin-Hjullaster
Mathias Skjærstad Vivian Wee Artur  Kjetil Bakken
Mathias Skjærstad
mathias@wee.no
982 18 205
Vivian Wee Flatnes
vivian@wee.no
982 18 219
Artur Kupc  Kjetil Bakken
kjetil@wee.no
982 18 159

 

 

Reservedeler Verksted Lagermedarbeider Lagermedarbeider
Harald Audrius Ian Coe Grzegorz
Harald Seeberg Jensen
harald@wee.no
982 18 203

Audrius Jakavicius

 

Ian Coe

472 90 182
Grzegorz (Gregor) Durbas

998 81 315

 

Verksted Verksted Verksted Lagerkoordinator
Ådne Arne Kristian Jarle Marius
Ådne Folkedal Arne Lohiniva Kristian Langeland

Jarle Marius Fjeldheim

930 60 616

 

Lagermedarbeider      
Vi Vi      
 Vi Vi      

 

 

Regnskapsansvarlig Regnskap Assistent/oversetter  IT/oversetter
Inger Johanne Kjersti Wachholz Mari Rydland Lee Henry Leirvoll
Inger Johanne A. Vold
inger@wee.no
982 18 156
Kjersti Wachholz
kjersti@wee.no
982 18 214
Mari Kloster
mari@wee.no
982 18 136
Henry Leirvoll
henry@wee.no
982 18 184

 


Tilbake        Print Utskriftvennlig versjon
 

Kontaktinformasjon

Kontakt oss

Wee Gruppen
Frakkagjerdvegen 127
5563 FØRRESFJORDEN
Tlf: 52 77 0111
Org nr 970 998 136
post@wee.no

Åpningstider butikk/lager

8- 16 hverdager
lørdag stengt

Legg igjen beskjed så kontakter vi deg


DIBS - Payments made easy DIBS - Payments made easy

Kart