wee.no

Hoved

Noen av våre ansatte

weegjengen




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kontor

Sentralbord Innkjøp Fakturering  
Bente Johnsen Teresa Xu Monica Maagerud  
Bente Johnsen
bente@wee.no
52 77 01 11
Teresa Xu
teresa.xu@wee.no
982 18 129
Monica Maagerud
monica@wee.no
982 18 134
 
       
Daglig leder
Haller, industri, anlegg
Salg
Traktor, hjullaster, utstyr
Salg
Boreutsyr, stropper, lys
Salg
Skuffer, koblinger, klyper
Rune Wee Jan S. Bakken Geir Leknes Torleif Nernes
Rune Wee
rune@wee.no
982 18 150
Jan S. Bakken
jan.bakken@wee.no
982 18 154
Geir Leknes
geir@wee.no
982 18 137
Torleif Nernes
tn@wee.no
982 18 215
       
Salg
Maskinbelter, understellsdeler
Salg
Hjem, hage, sjø, fritid
Salg
Reservedeler
Logistikk
Mathias Skjærstad Vivian Wee Flatnes Harald Seeberg Jensen Mari Kloster
Mathias Skjærstad
mathias@wee.no
982 18 205
Vivian Wee Flatnes
vivian@wee.no
982 18 219
Harald Seeberg Jensen
harald@wee.no
982 18 203
 Mari Kloster
mari@wee.no
982 18 136
       
Markedsføring/Media Manualer/Maskiner  IT/Media Kontor  
Lene Hansen Tysse Lars Erik Waage Henry Leirvoll  Matin Naley 

Lene Hansen Tysse
lt@wee.no
982 18 153 

Lars Erik Waage
larserik@wee.no
982 18 126 
Henry Leirvoll
henry@wee.no
982 18 184
Martin Naley
martin@wee.no
982 18 210  

 

Lager / Utlevering

Lagerkoordinator Lagermedarbeider Lagermedarbeider Lagermedarbeider
Jarle Marius Fjeldheim
jarle@wee.no
930 60 616
Vi Vi Artur Kupc Grzegorz Durbas
       
Lagermedarbeider Lagermedarbeider Lagermedarbeider  

Jan Chriser

Espen Gramstad Simon Kristian Simonsen  
Jan-Christer L. Viken Espen Gramstad
espen@wee.no
982 18 161

Simon Kristian Simonsen 

 



Verksted

Kontrollør/mekaniker
Gravemaskin, hjullaster
Verksted Verksted Verksted
Kjetil Bakken
kjetil@wee.no
982 18 159
Audrius Jakavicus Ådne Folkedal Arne Lohiniva
982 18 133
       
Verksted Verksted Verksted   
Sindre Førre Nielsen Espen Strand Damian Durbas   
Sindre Førre Nielsen Espen Strand Damian Durbas   

 


Tilbake        Print Utskriftvennlig versjon
 

Kontaktinformasjon

Kontakt oss

wee.no
Juridisk navn: Rolf Wee Transport AS
Frakkagjerdvegen 127
5563 FØRRESFJORDEN
Tlf: 52 77 0111
Org nr 970 998 136
post@wee.no

Åpningstider butikk/lager

8- 16 hverdager
lørdag stengt

Legg igjen beskjed så kontakter vi deg


DIBS - Payments made easyDIBS - Betal med VippsDIBS - Payments made easy

Kart