Wee Gruppen

Hoved

Noen av våre 45 ansatte

 

Sentralbord Innkjøp Fakturering Fakturering/administrativt
Bente Teresa Monica Maagerud Marita Wee
Bente Jonsen
bente@wee.no
52 77 01 11
Teresa Xu
teresa.xu@wee.no
982 18 129
Monica Maagerud
monica@wee.no
982 18 134
Marita Wee
 marita@wee.no

 

Daglig leder
Haller, Industri, Anlegg

Traktor - Hjullaster
Utstyr m.m.

Boreutstyr, Stropper, Lys
Lager/Butikk mm.

Skuffer - Koblinger
Klyper m.m.
Rune Jan Geir Kvale Torleif
Rune Wee
rune@wee.no
982 18 150
Jan S. Bakken
jan.bakken@wee.no
982 18 154
Geir Leknes
geir@wee.no
982 18 137
Torleif Nernes
tn@wee.no
982 18 215

 

Deler og belter
til alle maskiner
Fritidsprodukter Lagermedarbeider  Kontrolør - Mekaniker
Gravemaskin-Hjullaster
Sveinung Mæland Vivian Wee Artur  Kjetil Bakken
Sveinung Mæland
svm@wee.no
982 18 205
Vivian Wee Flatnes
vivian@wee.no
982 18 219
Artur Kupc  Kjetil Bakken
kjetil@wee.no
982 18 159

 

 

Verksted Verksted Lagermedarbeider Lagermedarbeider
Harald Audrius Ian Coe Grzegorz
Harald Seeberg Jensen
harald@wee.no
982 18 203

Audrius Jakavicius

 

Ian Coe

472 90 182
Grzegorz (Gregor) Durbas

998 81 315

 

 

Regnskapsansvarlig Regnskap Assistent/oversetter  IT/oversetter
Inger Johanne Kjersti Wachholz Mari Rydland Lee Henry Leirvoll
Inger Johanne A. Vold
inger@wee.no
982 18 156
Kjersti Wachholz
kjersti@wee.no
982 18 214
Mari Kloster
mari@wee.no
982 18 136
Henry Leirvoll
henry@wee.no
982 18 184

 


Tilbake        Print Utskriftvennlig versjon
 

Kontaktinformasjon

Kontakt oss

Wee Gruppen
Frakkagjerdvegen 127
5563 FØRRESFJORDEN
Tlf: 52 77 0111
Org nr 970 998 136
post@wee.no

Åpningstider butikk/lager

8- 16 hverdager
lørdag stengt

Legg igjen beskjed så kontakter vi deg


     

Kart