wee.no

Hoved


Tilbake-knapp  Tilbake

Reservedeler til Vibroplate MS(H)60 - 90 - 125 - 160 - 250 - 330 masalta

Reim 17X864 Li Konisk til MSH160 og Fliskutter CPG5-13 & CPG5-25 med reimstrammer

Reim 13x737 Li til MS60, MF16 & AGRO 750PS

Reim 13x838 Li til MS90

Reim 17x965 Li til MS330

Gasswire til Vibroplate MS60 & MS90 + Asfalt sag MF16

Gasshendel med wire til Vibroplate MSH160

Gearwire til Vibroplate MSH160/160E og MS250

Gasswire med hendel til Vibroplate MS330

Gearwire til Vibroplate MS330

Gasshendel til Betong/Asfalt Sag MF16 og Vibroplate MS60 og MS90

Gearwire til Vibroplate MS125

Gasswire til Vibroplate MS125/MSH160

Gasswire til Vibroplate MS250

Tannhjul til MS125/250 & MSH160/160E - Pos.86 Part.3002024

Balansering til MS125/250 & MSH160/160E Pos.95 Part.3002012

Tannhjul til MS125/250 & MSH160/160E - Pos.96 Part.3002012-2

Tanklokk til MS160-330

Glideforing resversering MSH160 Pos. 69 Part. 3002016

Koblingsarm til gearwire pos. 158 til MSH160

Reimhjul nedre til MS90

Sporkile MS90 pos.49 part. 010008

Skive til reimhjul til MS90

Gummiforing MS90 pos.93 part.156002

Sprengskive MS60/90 Pos.11 Part.093010

Bolt M16 X 40 MS90 Pos.29 Part.057016

Skive for vibrator feste MSH 160. Pos.4 Part 0970018

Låsemutter M10 til gummidemper MS90 Pos.24, 124 Part.017010

Sprengskive Ø18 for vibrator feste MSH160 Pos.5 Part.0930018

Bolt M12 x 65 MS90 Pos.96 Part. 057012

Bolt M6 x 15 til reim deksel MSH160 Pos.22, 79 Part. 0700006

Skive til gummidemper MS90 Pos.25, 33, 82, 103, 129, Part. 093010

Bolt M10 x 30 MS90 Pos.32, 81, 102, 122 Part. 057010

Lager 32206 NJ206NM. MSH160 Pos.45, 54 Part.0283006, 0276006

Sprengskive Ø6 MSH160 Pos. 23, 80 Part, 0930006

Skive Ø6 MSH160 Pos.24 Part.0970006

Vanndrypprør MS90 Pos.115 Part.157004

Gummidemper MS90 Pos.94 Part.156005

Skive 12 MS90 Pos.95 Part.096012

Drivaksel MS160 Pos.89 Part.3002026

Spindel MS160 Pos.61 Part.3002010

Støtdemper MS90 Pos.23 Part.153002

Støtdemper MS160 Pos.33 Part.3001002

Sprengskive 12 MS90 Pos.97 Part.093012

Gasshendel til Vibroplate MSH160 Part.3006600

Gearwire hendel til MS160 Pos.123 Part.3006006

Gearwire hendel til MS330

Vibrasjon demper MSH30 Part.3005002

Vibrasjons demper for MS125/160(E) Pos.109 Part.3006400

Vibrasjon demper MSH330 Pos.54 Part. H330100003

Sidevange til MSH160E Pos.36 Part.3001003

Luftfilter MS330 KM186F-07100

Luftfilter til MSH160 168F-07100

Luftfilter MS60/90 & Dumper SF0610/SF2610

Beskyttelsesdeksel MSH160

Honda GX160

Varianter

 

Artikkel nr: 19570

Produktdokumentasjon:
Download MS60 parts manual version 010806.pdf
Download MS90 parts manual version010806.pdf
Download MS125 MSH160 parts manual version2013.pdf
Download MS330 parts manual version010803.pdf

Velg del i den rullegardin

Bruk denne bestille andre deler

 

 

 

Kontakt:

Rune Wee
TLF:           982 18 150
Epost:       rune@wee.no

Print Utskriftvennlig versjon
 

Bestillingskjema

Kontaktinformasjon:
  • *
  • *
  • *
  • *
Leveringsadresse:
  • *
  • *
  • *
  • *
Tilbake-knapp  Tilbake 
 

Kontaktinformasjon

Kontakt oss

wee.no
Juridisk navn: Rolf Wee Transport AS
Frakkagjerdvegen 127
5563 FØRRESFJORDEN
Tlf: 52 77 0111
Org nr 970 998 136
post@wee.no

Åpningstider butikk/lager

8- 16 hverdager
lørdag stengt

Legg igjen beskjed så kontakter vi deg


DIBS - Payments made easyDIBS - Betal med Vipps DIBS - Payments made easy

Kart